Sucha Beskidzka, Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Nauczyciel matematyki - Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Nauczyciel matematyki &#8211; Sucha Beskidzka

Opis stanowiska: prowadzenie zajêæ z matematyki z dzieæmi.

Wymagania:
&#8226; Wykszta³cenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.
&#8226; Do¶wiadczenie w zakresie prowadzenia zajêæ z matematyki bêdzie dodatkowym atutem.
&#8226; Dyspozycyjno¶æ
&#8226; mile widziane osoby z prawem jazdy kat. B

Oferujemy:
&#8226; pracê w du¿ej i stabilnej Placówce Wychowania Pozaszkolnego
&#8226; pakiet szkoleñ przygotowuj±cych do prowadzenia zajêæ
&#8226; mo¿liwo¶æ dopasowania godzin do dyspozycyjno¶ci
&#8226; wyposa¿enie wspomagaj±ce prowadzenie zajêæ.
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek motywacyjny

Osoby zainteresowane wspó³prac± prosimy o przes³anie CV na adres gk.krk@biurokarier.net z dopiskiem &#8222;Matematyka &#8211; Sucha Beskidzka

Og³oszenie dodane: Czwartek, 06 Luty, 2014  12:55

Identyfikator: 495884

Wy¶wietleñ: 1889

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Nauczyciel Matematyki
  2. Nauczyciel Przedszkola
  3. Nauczycielka Przyrody Szuka Pracy
  4. Nauczyciel ZajÊÆ Komputerowych/informatyki
  5. Nauczyciel matematyki pilnie poszukiwany!